یومیل چیست؟

“یومیل” تجربه یک وعده غذای سالم، اقتصادی و غنی‌سازی شده است که از طریق وندینگ ماشین، در دسترس مردم قرار می‌گیرد. یومیل باهدف تهیه مواد اولیه مناسب از تامین‌‌کنندگان معتبر و ارائه غذای باکیفیت همراه با نظارت کامل بر فرآیند طبخ و عرضه و در بسته‌بندی استاندارد و بهداشتی از طریق وندینگ ماشین تاسیس شده است و با عرضه محصولات خود از طریق وندینگ ماشین، امکان دسترسی به غذایی گرم، تازه و سالم را در سریعترین زمان ممکن (10 ثانیه) و تنها با انجام 3 مرحله‌ی انتخاب محصول، پرداخت هزینه و دریافت خودکار محصول برای مشتریان خود فراهم نموده است.

یومیل با استفاده از روش بدون ضرر هوای گرم، همانند فرهای سنتی و تنها برای 4 ساعت غذا را در دستگاه نگهداری می‌نماید. درواقع استفاده از آشپزخانه‌های غیرمتمرکز و مدیریت هوشمند موجودی دستگاه‌ها به شکل کارآمدی هزینه حمل‌ونقل و میزان دورریز غذا را کاهش داده است و امکان ارائه غذای گرم، سالم و باصرفه را فراهم آورده است. وندینگ ماشین‌های یومیل در حقیقت، ماشین‌های تمام‌خودکاری هستند که علاوه بر تنظیم یکنواخت حرارت و مدیریت انرژی، توانایی تحویل خودکار غذا به مصرف‌کننده و اطلاع موجودی دستگاه به آشپزخانه مرکزی را دارا می‌باشند.

شبکه‌ی یومیل، مدیریتی هوشمند و هدفمند …

سیستم یکپارچه مدیریت موجودی یومیل، توانایی محاسبه میزان و زمان شارژ سیستم یکپارچه مدیریت هوشمند یومیل با هدف پیش‌بینی زمان شارژ بهینه در حال طراحی می‌باشد. این سیستم با قابلیت مانیتورینگ آنلاین میزان فروش، زمان اتمام موجودی را پیش‌بینی نموده و با ارسال درخواست به آشپزخانه مربوطه زمان و میزان شارژ غذا را در دستگاه مدیریت می‌نماید.